НОВИНИ ТА ЖИТТЯ ГУРТУ
Ми пишаємося, тим, що ми робимо і хочемо поділитися з вами частинкою своєї історії
Несподівано для себе влітку 2016 року музиканти отримали
блискучу перемогу на престижному Альфа Джаз Фест Стрит
(зараз – Леополіс Джаз Фест) у Львові з матеріалом для свого
першого альбому «Нетелефонна розмова».
Протягом 2016 -2018 року музиканти приймали участь у
різноманітних джазових фестах, а також робили сольні концерти за проханням своїх прихильників. Пісні Goncharova Project почали з'являтися у ефірах українських FM станцій та україномовних радіо у Канаді, Британії, Чехії та інших країнах світу.
Незмінними драйверами проекту є вокалістка Тетяна Гончарова та акустичний гітарист Олексій Морозов, який одночасно є соавтором багатьох пісень, аранжувальником та саунд-продюсором.
Несподівано для себе влітку 2016 року
музиканти отримали блискучу перемогу на
престижному Альфа Джаз Фест Стрит
(зараз – Леополіс Джаз Фест) у Львові з
матеріалом для свого першого альбому
«Нетелефонна розмова». Протягом
2016 -2018 року музиканти приймали участь
у різноманітних джазових фестах, а також робили сольні концерти за проханням своїх прихильників. Пісні Goncharova Project почали з'являтися у ефірах українських FM станцій та україномовних радіо у Канаді, Британії, Чехії та інших країнах світу.
Несподівано для себе влітку
2016 року музиканти
отримали блискучу перемогу
на престижному
Альфа Джаз Фест Стрит
(зараз – Леополіс Джаз Фест)
у Львові з матеріалом для
свого першого альбому «Нетелефонна розмова». Протягом 2016 -2018 року музиканти приймали участь
у різноманітних джазових фестах, а також робили сольні концерти за проханням своїх прихильників. Пісні Goncharova Project почали з'являтися у ефірах українських FM станцій та україномовних радіо у Канаді, Британії, Чехії та інших країнах світу.
Несподівано для себе
влітку 2016 року
музиканти отримали
блискучу перемогу
на престижному
Альфа Джаз Фест Стрит
(зараз – Леополіс Джаз
Фест) у Львові з матеріалом для свого першого альбому «Нетелефонна розмова». Протягом 2016 -2018 року музиканти приймали участь у різноманітних джазових фестах, а також робили сольні концерти за проханням своїх прихильників. Пісні Goncharova Project почали з'являтися у ефірах українських FM станцій та україномовних радіо у Канаді, Британії, Чехії та інших країнах світу.
Goncharova Project — ARS AMANDI (ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ, 2020)
Зроблено з любов'ю та протягнуто через століття.
Першим почав давньоримський філософ і поет Овідій, написавши свій трактат «Мистецтво любити» (Ars Amandi) ще до Різдва Христового.
Завдяки красою написання, трактат пройшов через століття. Пушкін, Державін, Лермонтов поважали Овідія за легкість стилю і точність попадання в тему.
Не дивно, що поети срібного століття шанували Овідія і легендарна Марина Цвєтаєва написала в 1915 році своє безсмертне «У згубному фоліанті немає спокуси для жінки» ...
А в 1992 році українка Тетяна Аксютенко перевела Цвєтаєву з російської на українську і написала романс. Пролежавши на полиці більше 20 років, романс потрапив в руки провідних українських музикантів, які зробили з нього ... джаз.
Команда Артем Клімбер і Hunkey Production зняли ніжний кліп.
Загалом, велика робота неймовірно талановитих людей, багато з яких навіть не знають один одного, тому що живуть в різних містах і різних століттях.
А Таня, як завжди, connecting people
Слухай на Apple Music та інших стрімінгових платформах!
ITunes - https://cutt.ly/B7ppj
Google Play - https://cutt.ly/b7pay
Deezer - https://cutt.ly/k7pf5
Spotify - https://cutt.ly/J7puU
Підписуйтесь на канал, щоб першими почути нові треки! http://bit.ly/SubscribeGoncharovaProject
Goncharova Project — Колискова (Пам'яті Дані Дідіка)
28 листопада буде презентація Колискової, присвяченій пам'яті Дани Дідіка, в рамках проекту - Так працює пам'ять.
Автор музыки: Алексей Морозов Автор слов - Татьяна Гончарова и Евгений Розенталь Sound -producer - Алексей Морозов Записано на студии FDR Звукорежиссер - Ярослав Вильчик #такпрацюєпам`ять #ДаняДідик Підписуйтесь на канал, щоб першими прослухати нові треки! http://bit.ly/SubscribeGoncharovaProject
Презентація вінілового альбому - 22.11.2019
Це був фантастичний концерт. Легендарний зал Будинку звукозапису Українського Радіо, де вже багато років твориться новітня історія Української Музики, привітно розкрив свої двері.
Мені сподобалося все ... суміш радянської епохи в інтер'єрі та новітньої апаратури і техніки, призначеної для запису найтонших музичних нюансів.
А публіка, яка підспівувала мені, світло, звук, настрій ...
спасибі всім причетним. Далі буде ...
Перший вініл
У 2019 році з'явився вініловий диск – «Небо співає мені». З метою розповсюдження цього альбому був підписано контакт зі студією «Moon Records Ukraine».

Купувати вініл в Україні можно тут http://moon.ua/muzika/nebo-spivaye-meni.html
Музиканти та фестивальне життя
У різний час у проекті працювали таки талановиті та освідченні українські музиканти як піаністи Станіслав Чумаков та Олексій Саранчін, контрабас - Константин Іоненко та Микола Кістеньов, а також ударники Євген Селезньов та Олександр Лебеденко.

Ми з великим задоволенням прикрасим своїм виступом будь-якій літній фестиваль світу, формат якого передбачає музику, яку робимо ми.

Ми з повагою ставимось до традицій та установ будь-якого музичного фестивалю і якщо потрібно, ми готові перекласти та виконати деякі свої пісні англійською мовою чи зробити зміни в аранжуванні, щоб наші пісні більш пасували до формату того чи іншого івенту.

Charisma Jazz
Прямо в серці сучасного Дніпра на Катеринославському бульварі в рамках Джазу на Дніпрі була встановлена сцена Charisma Jazz.
Це як раз той випадок, коли час, місце і обставини збіглися на 300%.
П'ятничний літній вечір в найрозкішнішої локації Дніпра потопав у хвилях захоплюючого лаундж джазу у виконанні одних з найяскравіших музикантів України:
-Морозов Олексій - акустична гітара
-Саранчін Олексій - піаніно
-Кістенев Микола -бас
-Лебеденко Олександр - ударні
Вокал і ідейний натхненник -Гончарова Тетяна :)
Для того, щоб забронювати артиста, або домовитись про інтерв'ю, заповнить, будь ласка, форму або подзвонить по тел.: +38 (067) 522-60-50
Замовити виступ
Для того, щоб забронювати артиста, або домовитись про інтерв'ю, заповнить, будь ласка, форму
Call
Close
Close
Зворотній зв'язок